Przytulanie – naukowo

Przytulanie – naukowo

 

WODA

 
Gwiazdy w toni zanurzone
piszą tajemnicze kody,
nieczytelne lecz znajome,
wciąż obecne w nurtach wody.
 
Kto z nas nie zna takich treści,
które serca przenikają,
dusza słowem wtedy pieści,
tych co z nami przebywają.
 
Pamięć kręgi swe zatacza,
błądząc wciąż na falach życia,
jak te echo co powraca,
od wysokich gór z odbicia…
 
PS. Pozdrów ode mnie Eiobowiczan 🙂
(Gnostyk)
 

Zachęcam do obejrzenia filmu.
 

 

Woda ma bezpośredni wpływ na nasze mózgi.

Legenda: 

Pewnego razu mędrzec powiedział, że przyjdzie dzień gdy cała woda na Ziemi  – zniknie. A nastepnie inna woda zastąpi ją. Ale każdy kto napije się nowej wody odejdzie od zmysłów. Tylko jeden człowiek potraktował przepowiednie poważnie i zaczął magazynować wodę. Przepowiedziany dzień nadszedł i skończyła się woda dla wszystkich. Człowiek, który usłuchał mędrca pił wodę ze swoich zasobów. Kiedy studnie wypełniły się ponownie wodą, ludzie z pragnienia pili i wszyscy oszaleli. Ale człowiek, który usłuchał mędrca wciąż pił wodę ze swoich zasobów i zachował zdrowe zmysły. I był on jedyną zdrową osobą posród szaleńców – i dlatego nazwano go „wariat”. 

I wtedy wylał swoje rezerwy zdrowej wody  na ziemię i pił nową wodę – i stracił rozum. I szaleńcy stwierdzili, że ozdrowiał na umyśle.

Wiekszość mózgu to woda – więc woda i swobodne ruchy molekuł pozostawiają część piętna. Do pewnego stopnia woda jest przyczyną zmian informacji w mózgu.
Gdy spojrzysz na organy:serce, płuca, mięśnie lub mózg to wszystko co możesz zaobserwować w prostym widzeniu to woda w tych organach. 
Twoja głowa jest pełna wody, nie ma prawie nic w niej oprócz wody. Nasze ciała asymilują informacje z każdego zbiornika wody bo same są takimi zbiornikami. Co ciekawe – ciała mogą przekazywać informację sobie nawzajem na wielkie odległości…. i prawdopodopnie na tym polega telepatia i empatia. Uważajmy co pijemy , gdzie pływamy i do kogo się przytulamy. Do przytulania idealnie nadaje sie kot.

Zaistniało coś dziwnego w moim spokojnym życiu. Szedłem wzdłuż jeziora i wypatrywałem Słoneczka. Siadłem na pomoście, z plecaka wyjąłem Maca, kliknąłem i otworzył się tekst –  wiersz. Na głos przeczytałem go jeziornym falom. 

 

” JESZCZE PO KROPELCE…
 
Wodo zimna,wodo czysta,
czyś zwyczajna, czyś ognista,
w Twoje nurty podążamy,
gdy z pragnienia umieramy.
My z Twych głębi wynurzeni,
nasączeni unikatem,
zdolnościami leczniczymi,
mamy łączność ze wszechświatem.
Dziś kometa nad Uralem,
troszeczkę narozrabiała,
kto wie czy z ognistą wodą,
coś wspólnego przy tym miała.
No bo tak na rozum zdrowy,
czemu ludzi atakuje,
gest ten jest niehonorowy,
bez przyczyny ogniem pluje.
Mogła zmienić trajektorię,
gdyby trzeźwo pomyślała,
widać wpadła w euforię,
gdy w kieliszek zaglądała.
Ale cóż, płyniemy dalej,
jak to mówią-świat się śmieje,
powiem więc Marcinie-polej,
bo inaczej wytrzeźwieję…;)
 
Pozdrówa Marcinie :)))(Gnostyk)
 
Przemiły Gnostyku – gdzie jesteś? Pamiętam Ciebie jako wspaniałego i wrażliwego człowieka – autora cudownych  wierszy. 

Po medytacji nad wierszem obejrzałem po raz któryś filmik o tajemnicy wody: 
 
 

 
Bez wody nie istnieje życie.  
 
W języku chińskim energetyczna faza „Woda” nazywa się – SHUI. Faza „Wody” w klimatycznych warunkach środkowowschodniej Europy  to okres od początku grudnia do końca lutego (od pierwszych obfitych opadów śniegu i marcowych odwilży.).

Woda jest małą cząsteczką  o bardzo specyficznych właściwościach, o których tak naprawdę, do końca nie wiemy. Niewątpliwe jest tylko jedno, że każda z tych właściwości jest unikalna. Występuje w pięciu stanach skupienia, jako: ciecz, gaz, ciało stałe, płynny stan krystaliczny, plazma

Woda przyswaja i rejestruje każde oddziaływanie. Zapamiętuje to, co dzieje się w otaczającej ją przestrzeni. Wodzie wystarczy dotknąć jakiejś substancji, żeby poznać jej właściwości, zapisać ją w swej pamięci. Czy domyślali się tego nasi przodkowie, kiedy za pomocą srebrnych naczyń zamieniali ją w wodę leczniczą. Jak do tej pory jest to najlepszy antybiotyk na świecie.

Struktura wody jest ważniejsza od jej chemicznego składu. Struktura wody – to organizacja jej cząsteczek. Są one zdolne łączyć się w grupy, nazywane klastrami. 

Dzięki ich obecności, woda jakby posiadała własną inteligencję. W klastrach woda, jak na taśmie magnetofonowej zapisuje to, co „widzi, słyszy i odczuwa”. Woda o dużym stężeniu klastrów jest wodą strukturalną.

Woda zawsze pozostaje wodą, tylko jej struktura, jak układ nerwowy, zdolna jest reagować na każdy bodziec. Klaster, ulegając strukturalnym przemianom bodźców zewnętrznych, zachowuje się jak komórka pamięciowa. Posiada ponad 440 000 pól informacyjnych (co bardzo blisko do ilości ukończeń nerwowych w ludzkim ciele!) Każde z nich odpowiada za swój rodzaj współdziałania ze środowiskiem.

Klaster, jak grupa konkretnych cząsteczek, nie jest trwały. Będąc strukturą o wymiennych cząsteczkach wody może istnieć przez długi czas. Trwałość struktury klastra potwierdziło informację o tym, że woda może zapisywać i przechowywać informacje w postaci charakterystycznych ułożeń klastrów. Każde takie ułożenie jest w stanie emitować oscylacje, podobne do bodźca, pod oddziaływaniem którego ten klaster utworzył się. 

Innymi słowy, nasz organizm, po tym jak przeżył jakąś sytuację życiową jeszcze długo będzie „nadawał na tych samych falach „

Woda – to jedyny swego rodzaju komputer z bezcenną pamięcią komputerową.

I

 

 

 

 
 
Reklamy

About Sznajder Marcin

Certain man chose several books in the library. He asked the librarian near their receipt how many time would take him reading all. The librarian burst out laughing and said that the gathering counted the thousands of books and the hundred of lives it was enough not on reading all. That man gave up the ones several who he chose, and said then. Some different way has to exist. Marcin - Stuntman and the consultant, the operator of under-water pictures and II the director of films. Graduate of The department Electronics Engineering college of Varsovian.

Posted on 5 czerwca 2013, in Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: