Pieski i kotki

ak pies z kotem

 

AND HERE IS THE GOOD NEWS!

Every Cat should own a Dog !!

 

 

 

Autorzy zdjęć są mi nie znani (fotki są z zasobów internetu).

 

 

Znani są mi Eiobowicze, którzy wiodą od zawsze „zaciekłe religijne spory” . Ale jest nadzieja w powiedzeniu, że „kto się czubi ten się lubi”. Gdy temat sporny –  jest o czym pogadać , pokazać się, wpieklić się, podnieść ciśnienie w niżowe dni i adwersarza poszturchać słownie… po żebrach Adamowych lub żebrach po Małpie też i po głowie – zmyć ją razem z włosami. Ponoć – Łysi kontrolują świat!  Więc są w tym sporze zwaśnieni jak przysłowiowi „pies z kotem”.

I tu niespodzianka fotograficzna, rzecz jasna. Pieski i kotki już dawno sporne sprawy rozwiązały – i przykład pokazują człowiekowi. I co na to zwolennicy Ewolucji wg Darwina lub „Ortodoksi” Wiary? Czy to nie czas do naśladowania naszych mądrych, przyjacielskich , kochających się, opiekuńczych i delikatnych dla siebie i wielce tajemniczo mądrych – pupili???

Spór czy lepsza jest wiara w ateizm (bo to też myślowa koncepcja)  czy w Boga przypomina inny spór: kto jest lepszy, mężczyzna czy kobieta? Francuzi ponoć dawno rozwiązali ten problem opowiadając się za następującą hipotezą: ” Wiwat ta różnica” – którą da się dostrzec na goło i gołym okiem –  w duszy i w ciele. I jak wieść niesie Francuzi doszli do tego „rozwiązania” drogą prób i doświadczeń i wieloma udanymi eksperymentami. Podejrzewam, że eksperymenty dech im  zapierały…

Przyłączam się do nich radośnie – całym sercem, umysłem i ciałem…. dodając: Wiwat pieski i kotki!!

Hope these will bring a Smile to your face,
and warm your Heart.

Dla Sylwii -buziak od Delfina

 

 

Reklamy

About Sznajder Marcin

Certain man chose several books in the library. He asked the librarian near their receipt how many time would take him reading all. The librarian burst out laughing and said that the gathering counted the thousands of books and the hundred of lives it was enough not on reading all. That man gave up the ones several who he chose, and said then. Some different way has to exist. Marcin - Stuntman and the consultant, the operator of under-water pictures and II the director of films. Graduate of The department Electronics Engineering college of Varsovian.

Posted on 6 czerwca 2013, in Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: