Wywołał Seta wilka z lasu…

Wywołał Seta wilka z lasu….

Mój Przyjaciel Janusz (Seta -Braciszek) wywołał wilka z lasu:
Obrazek z zasobów internetu

„Gdybyś wiedział coś, w co nikt by nie uwierzył, to czy próbowałbyś to powiedzieć innym?”

Powiem…
Fizycy teoretyczni, mistycy i jasnowidzący w swoich poglądach na Wszechświat mają dużo wspólnego. Interesują ich inne światy w innych wymiarach. Fizycy umieścili te światy w Hiperprzestrzeni i podali prawa matematycznie panujące w wielowymiarowości. Mistycy przeczuwają, że światy te zamieszkują myślące istoty. Jasnowidzący – te istoty po prostu widzą.

Może się okazać, że nikt z nas nie umiera, że każdy koniec życia na Ziemi jest równocześnie początkiem życia w innym wymiarze. Inne wszechświaty przenikające nasz wszechświat i zaludnione są prawdopodobnie tak jak nasz, bo też są w relacji ze Stwórcą – jak każdy promyk ze Słońcem. Opuszczając kolejne ciała: fizyczne, astralne, mentalne, rodzimy się mniej lub bardziej świadomie w coraz wyższych wymiarach. Podróżujemy w wielowymiarowości, w innych światach? A tam spotykamy swoich najbliższych a także naszych Opiekunów i Nauczycieli. I nie tylko, bo i Anioły, Elfy, Gnomy, Rusałki i całą plejadę wszelakich Istot. Przejawiają tam się też Istoty z górnej, niebiańskiej półki – prorocy, i mniej przyjemne duchy …te inne… ale o nich lepiej nie wspominać. Nie wywołuje się wilka z lasu.

A jednak.. mój Przyjaciel Janusz (Seta -Braciszek) wywołał wilka:
Po co żyjemy? – Pewien jasnowidz tak to ujrzał w błysku światłości prokreacji …. i wlał to opowiadanie do mojej biednej głowy bez pytania czy chcę. Ciało przyjęło, rozum zgłupiał.

Stwórca jako Najpotężniejszy i Najmądrzejszy, krótko mówiąc – Absolut, był też bardzo Najsamotniejszy. Więc oddzielił z siebie cząstki – Iskierki, duszyczki nasze – i posłał je do materii stworzonej zawczasu. Do trudnej do życia materii – grubej, fizycznej. Do takiej z jakiej zbudowany jest nasz Wszechświat. „Idźcie dzieci moje na Planetę Ziemia. Daje wam… i to i tamto” – ogłosił Wyższym Jaźniom.
Wszyscy wiemy co nam dał. Nasze duszyczki, rzecz jasna nieśmiertelne, bo stanowiące cząsteczki Stwórcy, wylądowały na planecie Ziemia. Z celem? – by przetrwać, by przeżyć, i doskonalić się przez własne doświadczenia uzyskane w kontakcie z przyroda Ziemi i innymi istotami.

Ale też w celu cierpienia (poczucie winy) za „zejścia” z drogi rozwoju – powrotnej drogi do Stwórcy. Duszyczki zaczęły stopniowo „ubierać się” w szaty: materialną, uczuciową, mentalną – w ten sposób dopasowując się do ewolucyjnych zmian na Planecie Ziemia. Te szaty, jak wiemy, nie są i jeszcze dzisiaj doskonałe. W ich tkaninie mocno szwankuje uczuciowość i myślenie. Przewodzą w tym: pycha, zazdrość, nienawiść i inne paskudztwa. Ale wszystko co Dobrem się zwie jest przed duszyczkami – coraz wyższe poziomy świadomości, coraz lepsze panowanie nad uczuciami – emocjami i coraz mądrzejsze myślenie.

Nasuwają się pytania:

Po co tak Stwórca uczynił? Po co oddzielił z siebie nas – cząstki – duszyczki – i wrzucił w kłopoty? Otóż, jak twierdzi Jasnowidz: “Uczynił to żeby mieć kogo kochać – bo był Najsamotniejszy a to, jak się domysłami, nie daje poczucia i satysfakcji – z Jam Najszczęśliwszy.

I cóż ?

Na podobieństwo Stwórcy?! Kobiety rodzą dzieci i mogą tak jak Stwórca – kochać swoje nowo narodzone bobaski, duszyczki, dzieciaczki. Bo tylko wtedy nie są już tak naprawdę same. Mężczyźni w takich sytuacjach są „poza marginesem” zainteresowania kobiet – chodzą do pracy i mają służbowe częste wyjazdy. I słusznie – w miłowaniu boskich Iskierek nie należy przeszkadzać.

Ale?

Czy Stwórca mógłby faworyzować tylko jedną płeć? Czy mogło tak być, że same t kobiety dawno już temu odczytały Jego pomysł na szczęśliwe życie? Może szybciej się rozwinęły niż mężczyźni? A Stwórca to docenił i dał im przywilej rodzenia ? Oj, przewrotne to myślenie w dobie zamieszek z aborcją.

Protestujące kobiety na ulicach miast. To Dobra Nowina. Idą zmiany… Powolne ale nieuchronne.. Dlaczego? To co było kiedyś dobrego – wraca. I chwała Stwórcy czy też Ewolucji Świadomości – jak ktoś chce. JESTEM ZA..

http://www.eioba.pl/a/58hj/gdy-kobiety-rzadza

Dla nich , dla Kobiet na Eioba ( Bella straciła pieska, Noemi i Skalny Kwiatuszek kotki , Green poziomki – żartuję, Izabella – nie mam pojęcia co (wiarę w Rodzinę), Aneszka – Heneara ? i tak dalej.. dalej etc….

Więc dla relaksu. Fotki, które polubiłem.. Okruszki Natury:

Reklamy

About Sznajder Marcin

Certain man chose several books in the library. He asked the librarian near their receipt how many time would take him reading all. The librarian burst out laughing and said that the gathering counted the thousands of books and the hundred of lives it was enough not on reading all. That man gave up the ones several who he chose, and said then. Some different way has to exist. Marcin - Stuntman and the consultant, the operator of under-water pictures and II the director of films. Graduate of The department Electronics Engineering college of Varsovian.

Posted on 8 października 2016, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: